• "Dzień Myśli Braterskiej"

• 22 lutego 2024 r.drużyna harcerska „Złote Gryfy” wraz z gromadą zuchową „Promyczki” wspólnie świętowali Dzień Myśli Braterskiej”.

Zabawę rozpoczęliśmy od puszczenia „Iskierki przyjaźni”. Następnie Natalia Kryń odczytała życzenia od naczelnika ZHP hm. Martyny Kowackiej i Przewodniczącego ZHP hm. Krzysztofa Patera skierowane do harcerzy na ten dzień.

Po odczytaniu życzeń zaczęła się wspólna zabawa integracyjna harcerzy i zuchów. Były pląsy „Stary Abraham”, Disco-disco”, Biegnie mały osioł”. Bawiliśmy się w kalambury oraz w grę z kręglem połączoną z wykonywaniem zadań.

Na zakończenie wspólnej zabawy wszyscy otrzymali zawieszkę – emotikon oraz słodki upominek.

Wszyscy spędzili miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

• Walentynki 2024 r.

• Jak co roku w naszej szkole, 14 lutego uczniowie brali udział w walentynkowych atrakcjach zorganizowanych przez samorząd uczniowski. Podczas krótkiego apelu pani dyrektor życzyła wszystkim miłej zabawy. Na początku Antonina Gnieciak i Izabela Krawczyńska dostarczyły wszystkim adresatom kartki z poczty walentynkowej. Kolejnym punktem tego dnia była zabawa: Złamane serce – połącz w pary. Uczniowie kl. I - VIII wylosowali połówki serc w różnych kolorach i zapisanym na nim słowem. Potem podczas przerwy mieli za zadanie odnaleźć osobę z drugą połową serca pasującego kolorem, kształtem rozcięcia i słowem o znaczeniu przeciwnym. Uczniowie podeszli do zadania z ogromnym entuzjazmem. Całe szczęście każdemu udało się odnaleźć swoją "drugą połowę". Ostatnią atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia w czerwonej ramce w kształcie serca lub dużym sercem. To był dla wszystkich uczniów i nauczycieli miły dzień pełen radości.

• Turniej o Puchar Wójta Gminy Sułów

• W dn. 8-9 lutego 2024 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Feliksy Poździk w
            Sułowie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Sułów. Pierwszego dnia uczniowie
            rywalizowali w turnieju tenisa stołowego i bilarda, zaś w drugim dniu do wspólnych zmagań
            zawodnicy stanęli w rzucie lotką do tarczy i piłkarzykach.
            Z naszej szkoły w turnieju udział wzięli: Milena Surdacka, Damian Kowalski – kl. V i Sebastian Kowalski – kl. VIII.
            W turnieju bilardowym 3 miejsce zajął Damian Kowalski, zaś Sebastian Kowalski w
            uplasowała się na dwóch miejscach medalowych: rzut lotką zajął 3 miejsce a w turnieju
            stołowym „piłkarzyki” zajął 1 miejsce.
            Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na drobny upominek, poczęstunek i coś do picia.
            Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i sportowe zachowanie oraz zapraszamy i
            życzymy powodzenia w przyszłym roku.